flask-admin - en to af_ZA translation catalogue (97 entries)

en: Home
af_ZA: Tuiste

en: Cli: Invalid command.
af_ZA: Cli: Ongeldige opdrag.

en: File to upload
af_ZA: Lêer te laai

en: File required.
af_ZA: Lêer vereis.

en: Invalid file type.
af_ZA: Ongeldig lêer tipe.

en: Content
af_ZA: Inhoud

en: Invalid name
af_ZA: Ongeldige naam

en: Name
af_ZA: Naam

en: File "%(name)s" already exists.
af_ZA: Lêer "%(name)s" bestaan reeds.

en: Permission denied.
af_ZA: Toestemming geweier.

en: File uploading is disabled.
af_ZA: Lêer oplaai is afgeskakel.

en: Successfully saved file: %(name)s
af_ZA: Suksesvol gestoor lêer: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
af_ZA: Kon lêer te stoor: %(error)s

en: Upload File
af_ZA: Laai Lêer

en: Directory creation is disabled.
af_ZA: Gids skepping is afgeskakel.

en: Successfully created directory: %(directory)s
af_ZA: Suksesvol geskep gids: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
af_ZA: Kon gids te skep: %(error)s

en: Create Directory
af_ZA: Skep Gids

en: Deletion is disabled.
af_ZA: Skrap is afgeskakel.

en: Directory deletion is disabled.
af_ZA: Gids skrap is afgeskakel.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
af_ZA: Gids "%(path)s" is suksesvol verwyder.

en: Failed to delete directory: %(error)s
af_ZA: Kon directory verwyder: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
af_ZA: Lêer "%(name)s" is suksesvol verwyder.

en: Failed to delete file: %(name)s
af_ZA: Kon lêer verwyder: %(name)s

en: Renaming is disabled.
af_ZA: Herbenaming is afgeskakel.

en: Path does not exist.
af_ZA: Pad bestaan nie.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
af_ZA: Suksesvol herdoop "%(src)s" na "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
af_ZA: Versuim om te hernoem: %(error)s

en: Rename %(name)s
af_ZA: Hernoem %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
af_ZA: Fout tydens stoor veranderinge aan %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
af_ZA: Wysigings aan %(name)s suksesvol gestoor.

en: Error reading %(name)s.
af_ZA: Fout lees %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
af_ZA: Onverwagte fout met die lees van %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
af_ZA: Kan %(name)s nie wysig.

en: Editing %(path)s
af_ZA: Redigering %(path)s

en: Delete
af_ZA: Verwyder

en: Are you sure you want to delete these files?
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie lêers verwyder?

en: File deletion is disabled.
af_ZA: Lêer skrap is afgeskakel.

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: equals
af_ZA: gelyk

en: not equal
af_ZA: nie gelyk

en: contains
af_ZA: bevat

en: not contains
af_ZA: nie bevat

en: greater than
af_ZA: groter as

en: smaller than
af_ZA: kleiner as

en: empty
af_ZA: leë

en: in list
af_ZA: in lys

en: not in list
af_ZA: nie in die lys

en: not between
af_ZA: nie tussen

en: Failed to get model. %(error)s
af_ZA: Kon model kry. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
af_ZA: Kon rekord te skep. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
af_ZA: Kon rekord te werk. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
af_ZA: Kon rekord verwyder. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
af_ZA: Is jy seker jy wil gekies rekords skrap?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
af_ZA[0]: Rekord is suksesvol verwyder.
af_ZA[1]: %(count)s rekords is suksesvol verwyder.

en: Failed to delete records. %(error)s
af_ZA: Versuim om rekords te skrap. %(error)s

en: Not a valid choice
af_ZA: Nie 'n geldige keuse

en: Already exists.
af_ZA: Bestaan reeds.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
af_ZA[0]: Ten minste %(num)d item vereis
af_ZA[1]: Ten minste %(num)d items vereis

en: Integrity error. %(message)s
af_ZA: Integriteit fout. %(message)s

en: Invalid time format
af_ZA: Ongeldige tyd formaat

en: Invalid Choice: could not coerce
af_ZA: Ongeldig Choice: kon nie dwing

en: Invalid JSON
af_ZA: Ongeldig JSON

en: Invalid file extension
af_ZA: Ongeldig lêer uitbreiding

en: File "%s" already exists.
af_ZA: Lêer "%s" bestaan reeds.

en: There are no items in the table.
af_ZA: Daar is geen items in die tabel.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
af_ZA: Ongeldig Filter Waarde: %(value)s

en: Record was successfully created.
af_ZA: Rekord is suksesvol geskep.

en: Record does not exist.
af_ZA: Rekord bestaan nie.

en: Record was successfully saved.
af_ZA: Rekord suksesvol gestoor.

en: Yes
af_ZA: Ja

en: No
af_ZA: Geen

en: between
af_ZA: tussen

en: Edit Record
af_ZA: Rekord Wysig

en: With selected
af_ZA: Met geselekteerde

en: Save
af_ZA: Red

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Root
af_ZA: Wortel

en: Sort by %(name)s
af_ZA: Sorteer %(name)s

en: Rename File
af_ZA: Hernoem Lêer

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
af_ZA: Is jy seker jy wil \'%(name)s\' rekursief verwyder?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
af_ZA: Is jy seker jy wil verwyder \'%(name)s \'?

en: Please select at least one file.
af_ZA: Kies ten minste een lêer.

en: List
af_ZA: Lys

en: Create
af_ZA: Skep

en: Filter
af_ZA: Filtreer

en: Delete?
af_ZA: Verwyder?

en: Add
af_ZA: Voeg

en: Add Filter
af_ZA: Filter Voeg

en: Apply
af_ZA: Toepassing

en: Reset Filters
af_ZA: Filters Herstel

en: Search
af_ZA: Soek

en: Create New Record
af_ZA: Skep Nuwe Rekord

en: Select all records
af_ZA: Kies alle rekords

en: Select record
af_ZA: Kies rekord

en: Please select at least one record.
af_ZA: Kies ten minste een rekord.

en: Are you sure you want to delete this record?
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie rekord verwyder?
