flask-admin - en to ca_ES translation catalogue (96 entries)

en: Home
ca_ES: Inici

en: Cli: Invalid command.
ca_ES: Cli: comanda no vàlid

en: File to upload
ca_ES: Arxiu per carregar

en: File required.
ca_ES: Requereix Arxiu.

en: Invalid file type.
ca_ES: Tipus de fitxer no vàlid.

en: Content
ca_ES: Contingut

en: Invalid name
ca_ES: Nom no vàlid

en: Name
ca_ES: Nom

en: File "%(name)s" already exists.
ca_ES: L'Arxiu "%(name)s" ja existeix.

en: Permission denied.
ca_ES: Permis denegat

en: File uploading is disabled.
ca_ES: La pujada de fitxers està desactivada.

en: Successfully saved file: %(name)s
ca_ES: Fitxer desat correctament: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
ca_ES: Error en desar el fitxer: %(error)s

en: Upload File
ca_ES: Carrega un fitxer

en: Directory creation is disabled.
ca_ES: Creació directory està desactivada.

en: Successfully created directory: %(directory)s
ca_ES: Directori reeixidament creat: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
ca_ES: No s'ha pogut crear el directori: %(error)s

en: Create Directory
ca_ES: Crear un directori

en: Deletion is disabled.
ca_ES: Eliminar està desactivat.

en: Directory deletion is disabled.
ca_ES: La opció eliminar directori està deshabilitada

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
ca_ES: El directori "%(path)s" s'ha eliminat correctament.

en: Failed to delete directory: %(error)s
ca_ES: Error en esborrar el directori: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
ca_ES: L'arxiu "%(name)s" ha estat eliminat correctament

en: Failed to delete file: %(name)s
ca_ES: Error en eliminar fitxer: %(name)s

en: Renaming is disabled.
ca_ES: La opció canvi de nom està deshabilitada

en: Path does not exist.
ca_ES: La ruta no extisteix

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
ca_ES: Èxit en reanomenar "%(src)s" per "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
ca_ES: Error en canviar el nom de: %(error)s

en: Rename %(name)s
ca_ES: Rebategi %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
ca_ES: Error en desar canvis a %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
ca_ES: Canvis a %(name)s guardat correctament ".

en: Error reading %(name)s.
ca_ES: Error llegint %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
ca_ES: Error inesperat en llegir des de %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
ca_ES: No es pot editar %(name)s.

en: Editing %(path)s
ca_ES: %(path)s d'edició

en: Delete
ca_ES: Eliminar

en: Are you sure you want to delete these files?
ca_ES: Esteu segur que voleu eliminar aquests arxius?

en: File deletion is disabled.
ca_ES: Eliminació de fitxer inhabilitada.

en: Edit
ca_ES: Editar

en: equals
ca_ES: igual

en: not equal
ca_ES: no és igual

en: contains
ca_ES: te

en: not contains
ca_ES: no te

en: greater than
ca_ES: més que

en: smaller than
ca_ES: menor que

en: empty
ca_ES: buit

en: in list
ca_ES: en la llista

en: not in list
ca_ES: no en la llista

en: not between
ca_ES: no entre

en: Failed to get model. %(error)s
ca_ES: No s'ha pogut obtenir el model. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
ca_ES: Error en eliminar el registre. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
ca_ES: Error en actualitzar el registre. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
ca_ES: Error en eliminar el registre. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
ca_ES: ¿Segur que vols esborrar els registres seleccionats?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
ca_ES[0]: El registre he sigut eliminat correctament.
ca_ES[1]: %(count)s registres s'han eliminat amb èxit.

en: Failed to delete records. %(error)s
ca_ES: Error en eliminar registres. %(error)s

en: Not a valid choice
ca_ES: Selecció no valida

en: Already exists.
ca_ES: Ja existeixen

en: Integrity error. %(message)s
ca_ES: Error d'integritat. %(message)s

en: Invalid time format
ca_ES: Format d'hora no vàlida

en: Invalid Choice: could not coerce
ca_ES: Opció no vàlida: no es pot realitxar

en: Invalid JSON
ca_ES: JSON no vàlid

en: Invalid file extension
ca_ES: Extensió de fitxer no vàlid

en: File "%s" already exists.
ca_ES: L'Arxiu "%s" ja existeix.

en: There are no items in the table.
ca_ES: No hi ha registres a la taula.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
ca_ES: Valor de filtre no vàlid

en: Record was successfully created.
ca_ES: Registre ha estat creat correctament.

en: Record does not exist.
ca_ES: Registre no existeix.

en: Record was successfully saved.
ca_ES: El registre ha estat guardat amb èxit

en: Yes
ca_ES: Si

en: between
ca_ES: entre

en: View Record
ca_ES: Veure Registre

en: Edit Record
ca_ES: Editar Registre

en: With selected
ca_ES: Amb la selecció

en: Save
ca_ES: Desa

en: Cancel
ca_ES: Cancel·lar

en: Root
ca_ES: Arrel

en: Sort by %(name)s
ca_ES: Ordena per %(name)s

en: Rename File
ca_ES: Reanomenar arxiu

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
ca_ES: Esteu segur que voleu eliminar \'%(name)s\' recursivament

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
ca_ES: Esteu segur que voleu eliminar \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
ca_ES: Seleccionar almenys un fitxer

en: List
ca_ES: LLista

en: Create
ca_ES: Crear

en: Filter
ca_ES: Filtre

en: Delete?
ca_ES: Esborrar?

en: Add
ca_ES: Afegir

en: Add Filter
ca_ES: Afegir filtre

en: Apply
ca_ES: Aplicar

en: Reset Filters
ca_ES: restabliment de filtre

en: Search
ca_ES: Cercar

en: Create New Record
ca_ES: Crea Un Nou Registre

en: Select all records
ca_ES: Seleccionar tots els registres

en: Select record
ca_ES: Seleccionar registre

en: Please select at least one record.
ca_ES: Seleccionar almenys un registre.

en: Are you sure you want to delete this record?
ca_ES: Esteu segurs que voleu eliminar el registre?
