flask-admin - en to cs_CZ translation catalogue (97 entries)

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Cli: Invalid command.
cs_CZ: CLI: Neplatný příkaz.

en: File to upload
cs_CZ: Soubor k nahrání

en: File required.
cs_CZ: Soubor vyžadován.

en: Invalid file type.
cs_CZ: Nesprávný formát souboru.

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Invalid name
cs_CZ: Neplatný název

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: File "%(name)s" already exists.
cs_CZ: Soubor s názvem "%(name)s" již existuje.

en: Permission denied.
cs_CZ: Přístup zamezen.

en: File uploading is disabled.
cs_CZ: Nahrávání souborů není povoleno.

en: Successfully saved file: %(name)s
cs_CZ: Úspěšně uložený soubor: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
cs_CZ: Chyba při ukládání souboru: %(error)s

en: Upload File
cs_CZ: Nahrát soubor

en: Directory creation is disabled.
cs_CZ: Vytváření adresářů není povoleno.

en: Successfully created directory: %(directory)s
cs_CZ: Úspěšně vytvořen adresář: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
cs_CZ: Chyba při vytváření adresáře: %(error)s

en: Create Directory
cs_CZ: Vytvořit adresář

en: Deletion is disabled.
cs_CZ: Mazání není povoleno.

en: Directory deletion is disabled.
cs_CZ: Mazání adresářů není povoleno.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
cs_CZ: Adresář "%(path)s" byla úspěšně odstraněna.

en: Failed to delete directory: %(error)s
cs_CZ: Chyba při mazání adresáře: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
cs_CZ: Soubor "%(name)s" byl úspěšně smazán.

en: Failed to delete file: %(name)s
cs_CZ: Chyba při mazání souboru: %(name)s

en: Renaming is disabled.
cs_CZ: Přejmenovávání není povoleno.

en: Path does not exist.
cs_CZ: Cesta neexistuje.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
cs_CZ: Úspěšné přejmenování "%(src)s" na "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
cs_CZ: Chyba při přejmenování: %(error)s

en: Rename %(name)s
cs_CZ: Přejmenovat %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
cs_CZ: Chyba při ukládání změn do %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
cs_CZ: Změny v %(name)s byl úspěšně uložen.

en: Error reading %(name)s.
cs_CZ: Chyba při čtení %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
cs_CZ: Neočekávaná chyba při čtení z %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
cs_CZ: Nelze upravovat %(name)s.

en: Editing %(path)s
cs_CZ: Editace %(path)s

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Are you sure you want to delete these files?
cs_CZ: Skutečně chcete vymazat následující soubory?

en: File deletion is disabled.
cs_CZ: Odstranění souborů je zakázáno.

en: Edit
cs_CZ: Úpravy

en: equals
cs_CZ: rovno

en: not equal
cs_CZ: není rovno

en: contains
cs_CZ: obsahuje

en: not contains
cs_CZ: neobsahuje

en: greater than
cs_CZ: větší než

en: smaller than
cs_CZ: menší než

en: empty
cs_CZ: prázdné

en: in list
cs_CZ: v seznamu

en: not in list
cs_CZ: není v seznamu

en: not between
cs_CZ: není mezi

en: Failed to get model. %(error)s
cs_CZ: Nepodařilo se získat modelu. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
cs_CZ: Chyba při vytváření modelu. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
cs_CZ: Chyba při aktualizaci modelu. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
cs_CZ: Chyba při mazání modelu. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
cs_CZ: Skutečně chcete vymazat vybrané modely?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
cs_CZ[0]: %(count)s model byl úspěšně smazán.
cs_CZ[1]: %(count)s modely byly úspěšně smazány.
cs_CZ[2]: %(count)s modelů bylo úspěšně smazáno.

en: Failed to delete records. %(error)s
cs_CZ: Chyba při mazání modelu. %(error)s

en: Not a valid choice
cs_CZ: Tato volba není přípustná

en: Already exists.
cs_CZ: Již existuje.

en: Integrity error. %(message)s
cs_CZ: Chyba integrity. %(message)s

en: Invalid time format
cs_CZ: Nesprávný formát času

en: Invalid Choice: could not coerce
cs_CZ: Neplatná volba: nebylo převedeno

en: Invalid JSON
cs_CZ: Neplatný JSON

en: Invalid file extension
cs_CZ: Neplatná přípona souboru

en: File "%s" already exists.
cs_CZ: Soubor s názvem "%s" již existuje.

en: There are no items in the table.
cs_CZ: V tabulce nejsou žádné položky.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
cs_CZ: Neplatná hodnota filtru: %(value)s

en: Record was successfully created.
cs_CZ: Model byl úspěšně vytvořen.

en: Record does not exist.
cs_CZ: Záznam neexistuje.

en: Record was successfully saved.
cs_CZ: Záznam byl úspěšně uložen.

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: between
cs_CZ: mezi

en: View Record
cs_CZ: Zobrazit záznam

en: Edit Record
cs_CZ: Upravit Záznam

en: With selected
cs_CZ: S vybranými

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Root
cs_CZ: Kořen

en: Sort by %(name)s
cs_CZ: Seřadit podle %(name)s

en: Rename File
cs_CZ: Přejmenovat Soubor

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
cs_CZ: Opravdu chcete vymazat \'%(name)s\' rekurzivně?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
cs_CZ: Opravdu chcete vymazat \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jeden soubor.

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Create
cs_CZ: Vytvořit

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Delete?
cs_CZ: Smazat?

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Filter
cs_CZ: Přidat filtr

en: Apply
cs_CZ: Potvrdit

en: Reset Filters
cs_CZ: Zrušit filtry

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Create New Record
cs_CZ: Vytvořit Nový Záznam

en: Select all records
cs_CZ: Vybrat všechny záznamy

en: Select record
cs_CZ: Výběr záznamu

en: Please select at least one record.
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jeden model.

en: Are you sure you want to delete this record?
cs_CZ: Opravdu chcete vymazat tento záznam?
