flask-admin - en to el_GR translation catalogue (101 entries)

en: Home
el_GR: Αρχή

en: Cli: Invalid command.
el_GR: CLI: Άκυρη εντολή.

en: File to upload
el_GR: Αρχείο για ανέβασμα

en: File required.
el_GR: Απαιτείται αρχείο.

en: Invalid file type.
el_GR: Μη έγκυρος τύπος αρχείου.

en: Content
el_GR: Περιεχόμενο

en: Invalid name
el_GR: Μη έγκυρο όνομα

en: Name
el_GR: Όνομα

en: File "%(name)s" already exists.
el_GR: Το αρχείο "%(name)s" υπάρχει ήδη.

en: Permission denied.
el_GR: Απαγορευεται η προσβαση.

en: File uploading is disabled.
el_GR: Το ανέβασμα αρχείων είναι απενεργοποιημένο.

en: Successfully saved file: %(name)s
el_GR: Το αρχείο: %(name)s αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Failed to save file: %(error)s
el_GR: Η αποθήκευση του αρχείου απέτυχε: %(error)s

en: Upload File
el_GR: Ανεβάστε αρχείο

en: Directory creation is disabled.
el_GR: Η δημιουργία καταλόγου είναι απενεργοποιημένη.

en: Successfully created directory: %(directory)s
el_GR: Ο κατάλογος δημιουργήθηκε με επιτυχία: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
el_GR: Η δημιουργία καταλόγου απέτυχε: %(error)s

en: Create Directory
el_GR: Δημιουργήστε κατάλογο

en: Deletion is disabled.
el_GR: Η διαγραφή είναι απενεργοποιημένη.

en: Directory deletion is disabled.
el_GR: Η διαγραφή καταλόγου είναι απενεργοποιημένη.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
el_GR: Ο κατάλογος "%(path)s" διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Failed to delete directory: %(error)s
el_GR: Απέτυχε η διαγραφή καταλόγου: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
el_GR: Το αρχείο "%(name)s" διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Failed to delete file: %(name)s
el_GR: Απέτυχε η διαγραφή του αρχείου: %(name)s

en: Renaming is disabled.
el_GR: Η μετονομασία είναι απενεργοποιημένη.

en: Path does not exist.
el_GR: Η διαδρομή δεν υπάρχει.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
el_GR: Μετονομάστηκε επιτυχώς από "%(src)s" σε "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
el_GR: Απέτυχε η μετονομασία: %(error)s

en: Rename %(name)s
el_GR: Μετονομάσια %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
el_GR: Σφάλμα κατά την αποθήκευση αλλαγών σε %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
el_GR: Οι αλλαγές στο %(name)s αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Error reading %(name)s.
el_GR: Σφάλμα ανάγνωσης %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
el_GR: Μη αναμενόμενο σφάλμα κατά την ανάγνωση από %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
el_GR: Αδυναμία επεξεργασίας %(name)s.

en: Editing %(path)s
el_GR: Επεξεργασία %(path)s

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Are you sure you want to delete these files?
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αρχεία;

en: File deletion is disabled.
el_GR: Η διαγραφή αρχείων είναι απενεργοποιημένη.

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: equals
el_GR: ισούται με

en: not equal
el_GR: διάφορο

en: contains
el_GR: περιέχει

en: not contains
el_GR: δεν περιέχει

en: greater than
el_GR: μεγαλύτερο από

en: smaller than
el_GR: μικρότερο από

en: empty
el_GR: κενό

en: in list
el_GR: στη λίστα

en: not in list
el_GR: εκτός λίστας

en: not between
el_GR: δεν μεταξύ

en: Failed to get model. %(error)s
el_GR: Απέτυχε η λήψη του μοντέλου. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
el_GR: Απέτυχε η δημιουργία ρεκόρ. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
el_GR: Απέτυχε η δημιουργία εγγραφής. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
el_GR: Απέτυχε η διαγραφή της εγγραφής. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε τις επιλεγμένες εγγραφές;

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
el_GR[0]: Η εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία.
el_GR[1]: %(count)s εγγραφές διαγράφηκαν με επιτυχία.

en: Failed to delete records. %(error)s
el_GR: Απέτυχε η διαγραφή της εγγραφής. %(error)s

en: Not a valid choice
el_GR: Άκυρη επιλογή

en: Already exists.
el_GR: Υπάρχει ήδη.

en: Integrity error. %(message)s
el_GR: Σφάλμα ακεραιότητας. %(message)s

en: Invalid time format
el_GR: Άκυρη μορφή ώρας

en: Invalid Choice: could not coerce
el_GR: Μη έγκυρη επιλογή: δεν θα μπορούσε να εξαναγκάσει

en: Invalid JSON
el_GR: Μη έγκυρο JSON

en: Invalid file extension
el_GR: Μη έγκυρη επέκταση αρχείου

en: File "%s" already exists.
el_GR: Το αρχείο "%s" υπάρχει ήδη.

en: There are no items in the table.
el_GR: Δεν υπάρχουν στοιχεία στον πίνακα.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
el_GR: Άκυρη τιμή φίλτρου: %(value)s

en: Record was successfully created.
el_GR: Η εγγραφή δημιουργήθηκε με επιτυχία.

en: Record does not exist.
el_GR: Η εγγραφή δεν υπάρχει.

en: Record was successfully saved.
el_GR: Η καρτέλα αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Yes
el_GR: Ναι

en: No
el_GR: Όχι

en: between
el_GR: μεταξύ

en: View Record
el_GR: Προβολή καρτέλας

en: Edit Record
el_GR: Επεξεργασία εγγραφής

en: With selected
el_GR: Με επιλεγμένο

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: Save and Add Another
el_GR: Αποθήκευση και Προσθήκη Άλλου

en: Save and Continue Editing
el_GR: Αποθήκευση και Συνέχεια Επεξεργασίας

en: Root
el_GR: Ρίζα

en: Sort by %(name)s
el_GR: Ταξινόμηση κατά %(name)s

en: Rename File
el_GR: Μετονοσία αρχείου

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε \'%(name)s\' αναδρομικά;

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε \'%(name)s\';

en: Please select at least one file.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε τουλάχιστον ένα αρχείο.

en: List
el_GR: Λίστα

en: Create
el_GR: Δημιουργία

en: Details
el_GR: Λεπτομέρειες

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Delete?
el_GR: Διαγραφή?

en: Add
el_GR: Προσθήκη

en: Add Filter
el_GR: Προσθήκη φίλτρου

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Apply
el_GR: Εφαρμογή

en: Reset Filters
el_GR: Επαναφορά αρχικών φίλτρων

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Create New Record
el_GR: Δημιουργία νέας εγγραφής

en: Select all records
el_GR: Επιλογή όλων των εγγραφών

en: Select record
el_GR: Επιλέξτε εγγραφή

en: Please select at least one record.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε τουλάχιστον μία εγγραφή.

en: Are you sure you want to delete this record?
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;
