flask-admin - en to et_EE translation catalogue (102 entries)

en: Home
et_EE: Esileht

en: Cli: Invalid command.
et_EE: CLI: Sobimatu käsk.

en: File to upload
et_EE: Üleslaaditav fail

en: File required.
et_EE: Fail puudub.

en: Invalid file type.
et_EE: Vale failitüüp.

en: Content
et_EE: Sisu

en: Invalid name
et_EE: Lubamatu nimi

en: Name
et_EE: Nimi

en: File "%(name)s" already exists.
et_EE: Fail "%(name)s" on juba olemas.

en: Permission denied.
et_EE: Õigused puuduvad.

en: File uploading is disabled.
et_EE: Faili üleslaadimine on keelatud.

en: Successfully saved file: %(name)s
et_EE: Fail %(name)s edukalt salvestatud

en: Failed to save file: %(error)s
et_EE: Faili salvestamine nurjus: %(error)s

en: Upload File
et_EE: Failide üleslaadimine

en: Directory creation is disabled.
et_EE: Kataloogide loomine on keelatud.

en: Successfully created directory: %(directory)s
et_EE: Kataloog %(directory)s edukalt loodud

en: Failed to create directory: %(error)s
et_EE: Kataloogi loomine nurjus: %(error)s

en: Create Directory
et_EE: Kausta loomine

en: Deletion is disabled.
et_EE: Kustutamine on keelatud.

en: Directory deletion is disabled.
et_EE: Kataloogide kustutamine on keelatud.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
et_EE: Kataloog "%(path)s" on edukalt kustutatud.

en: Failed to delete directory: %(error)s
et_EE: Kataloogi ei saanud kustutada: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
et_EE: Fail "%(name)s" on edukalt kustutatud.

en: Failed to delete file: %(name)s
et_EE: Faili kustutamine nurjus: %(name)s

en: Renaming is disabled.
et_EE: Ümbernimetamine on keelatud.

en: Path does not exist.
et_EE: Asukohta pole olemas.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
et_EE: Ümbernimetamine "%(src)s" "%(dst)s" oli edukas

en: Failed to rename: %(error)s
et_EE: Ümbernimetamine nurjus: %(error)s

en: Rename %(name)s
et_EE: Faili %(name)s ümbernimetamine

en: Error saving changes to %(name)s.
et_EE: Faili %(name)s muutuste salvestamisel ilmnes tõrge.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
et_EE: Faili %(name)s muudatused on edukalt salvestatud.

en: Error reading %(name)s.
et_EE: Tõrge faili %(name)s lugemisel.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
et_EE: Ootamatu tõrge faili %(name)s lugemisel

en: Cannot edit %(name)s.
et_EE: %(name)s ei saa redigeerida.

en: Editing %(path)s
et_EE: %(path)s redigeerimine

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Are you sure you want to delete these files?
et_EE: Olete kindel, et soovite neid faile kustutada?

en: File deletion is disabled.
et_EE: Failide kustutamine on keelatud.

en: Edit
et_EE: Redigeeri

en: equals
et_EE: võrdub

en: not equal
et_EE: ei võrdu

en: contains
et_EE: sisaldab

en: not contains
et_EE: ei sisalda

en: greater than
et_EE: suurem kui

en: smaller than
et_EE: väiksem kui

en: empty
et_EE: tühi

en: in list
et_EE: loendis

en: not in list
et_EE: pole loendis

en: not between
et_EE: pole vahemikus

en: Failed to get model. %(error)s
et_EE: Mudeli päring ebaõnnestus. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
et_EE: Kirje loomine nurjus. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
et_EE: Kirje uuendamine nurjus. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
et_EE: Kirje kustutamine nurjus. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
et_EE: Kas soovite kindlasti valitud kirjed kustutada?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
et_EE[0]: Kirje kustutati edukalt.
et_EE[1]: %(count)s kirjet kustutati edukalt.

en: Failed to delete records. %(error)s
et_EE: Kirjete kustutamine nurjus. %(error)s

en: Not a valid choice
et_EE: Ebasobiv valik

en: Already exists.
et_EE: On juba olemas.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
et_EE[0]: Vaja vähemalt %(num)d elementi
et_EE[1]: Vaja vähemalt %(num)d elementi

en: Integrity error. %(message)s
et_EE: Terviklikkuse viga. %(message)s

en: Invalid time format
et_EE: Vigane kellaajavorming

en: Invalid Choice: could not coerce
et_EE: Vigane valik: pole teisendatav

en: Invalid JSON
et_EE: Sobimatu JSON

en: Invalid file extension
et_EE: Vigane faililaiend

en: File "%s" already exists.
et_EE: Fail "%s" on juba olemas.

en: There are no items in the table.
et_EE: Tabel on tühi.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
et_EE: Sobimatu filtriväärtus: %(value)s

en: Record was successfully created.
et_EE: Kirje loomine oli edukas.

en: Record does not exist.
et_EE: Kirje pole olemas.

en: Record was successfully saved.
et_EE: Kirje salvestamine oli edukas.

en: Yes
et_EE: Jah

en: No
et_EE: Ei

en: between
et_EE: vahemikus

en: View Record
et_EE: Kirje vaade

en: Edit Record
et_EE: Kirje redigeerimine

en: With selected
et_EE: Toiming valikuga

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Cancel
et_EE: Loobu

en: Save and Add Another
et_EE: Salvesta ja lisa uus

en: Save and Continue Editing
et_EE: Salvesta ja jätka muutmist

en: Root
et_EE: Juurkataloog

en: Sort by %(name)s
et_EE: Sorteeri %(name)s alusel

en: Rename File
et_EE: Faili ümbernimetamine

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
et_EE: Kas soovite kindlasti kustutada \'%(name)s\' rekursiivselt?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
et_EE: Kas soovite kindlasti kustutada \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
et_EE: Palun valige vähemalt üks fail.

en: List
et_EE: Loend

en: Create
et_EE: Loo

en: Details
et_EE: Detailvaade

en: Delete?
et_EE: Kustutada?

en: New
et_EE: Uus

en: Add
et_EE: Lisamine

en: Add Filter
et_EE: Filtri lisamine

en: Export
et_EE: Eksport

en: Apply
et_EE: Rakenda

en: Reset Filters
et_EE: Filtrite lähtestamine

en: Search
et_EE: Otsing

en: Create New Record
et_EE: Loo Uus Kirje

en: Select all records
et_EE: Kõigi kirjete valimine

en: Select record
et_EE: Vali kirje

en: Please select at least one record.
et_EE: Palun valige vähemalt üks kirje.

en: Are you sure you want to delete this record?
et_EE: Kas soovite kindlasti selle kirje kustutada?
