flask-admin - en to fa_IR translation catalogue (102 entries)

en: Home
fa_IR: خانه

en: Cli: Invalid command.
fa_IR: Cli: دستور نامعتبر است.

en: File to upload
fa_IR: فایلی که باید آپلود شود

en: File required.
fa_IR: فایل لازم است

en: Invalid file type.
fa_IR: نوع فایل غیرمجاز است

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Invalid name
fa_IR: نام اشتباه

en: Name
fa_IR: نام

en: File "%(name)s" already exists.
fa_IR: پرونده "%(name)s" وجود دارد.

en: Permission denied.
fa_IR: خطای دسترسی

en: File uploading is disabled.
fa_IR: آپلود فایل غیر فعال است

en: Successfully saved file: %(name)s
fa_IR: فایل با موفقیت ذخیره شده: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
fa_IR: ذخیره ی فایل  بامشکل روبرو شد %(error)s

en: Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: Directory creation is disabled.
fa_IR: ساخت پوشه غیر فعال است

en: Successfully created directory: %(directory)s
fa_IR: پوشه با موفقیت ایجاد شده: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
fa_IR: ساخت پوشه ی  با مشکل روبرو شد %(error)s

en: Create Directory
fa_IR: ایجاد پوشه

en: Deletion is disabled.
fa_IR: حذف غیر فعال شده است.

en: Directory deletion is disabled.
fa_IR: حذف دایرکتوری غیر فعال شده است.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
fa_IR: پوشه %(path)s با موفقیت حذف شد.

en: Failed to delete directory: %(error)s
fa_IR: حذف پوشه ی  با مشکل روبرو شد %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
fa_IR: فایل "%(name)s" با موفقیت حذف شد

en: Failed to delete file: %(name)s
fa_IR: حذف فایل%(name)s  با مشکل روبرو شد

en: Renaming is disabled.
fa_IR: تغییر نام غیر فعال است

en: Path does not exist.
fa_IR: مسیر وجود ندارد

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
fa_IR: با موفقیت از"%(src)s"  به "%(dst)s" تغییر نام داده شد

en: Failed to rename: %(error)s
fa_IR: تغییر نام  با مشکل روبرو شد %(error)s

en: Rename %(name)s
fa_IR: تغییر نام %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
fa_IR: مشکل در ذخیره ی تغییرات %(name)s

en: Changes to %(name)s saved successfully.
fa_IR: تغییرات%(name)s  با موفقیت صورت گرفت

en: Error reading %(name)s.
fa_IR: مشکل در خواندن %(name)s

en: Unexpected error while reading from %(name)s
fa_IR: خطای غیر منتظره در حال خواندن %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
fa_IR: عدم توانایی در ویرایش %(name)s

en: Editing %(path)s
fa_IR: ویرایش %(path)s

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Are you sure you want to delete these files?
fa_IR: آیا از حذف این فایل ها اطمینان دارید؟

en: File deletion is disabled.
fa_IR: امکان حذف فایل وجود ندارد

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: equals
fa_IR: برابر با

en: not equal
fa_IR: برابر نیست با

en: contains
fa_IR: محتوی

en: not contains
fa_IR: محتوی نیست

en: greater than
fa_IR: بزرگتر از

en: smaller than
fa_IR: کوچکتر از

en: empty
fa_IR: خالی باشد

en: in list
fa_IR: در این لیست باشد

en: not in list
fa_IR: در این لیست نباشد

en: not between
fa_IR: بین این دو نباشد

en: Failed to get model. %(error)s
fa_IR: خواندن مدل با مشکل روبرو شد. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
fa_IR: ساخت مدل با مشکل روبرو شد %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
fa_IR: بروزرسانی مدل با مشکل روبرو شد%(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
fa_IR: حذف مدل با مشکل روبرو شد %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
fa_IR: آیا از حذف مدل ها اطمینان دارید

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
fa_IR[0]: مدل با موفقیت حذف شد
fa_IR[1]: %(count)s رکورد با موفقیت حذف شد.

en: Failed to delete records. %(error)s
fa_IR: حذف مدل ها با مشکل روبرو شد %(error)s

en: Not a valid choice
fa_IR: انتخاب مناسبی نیست

en: Already exists.
fa_IR: قبلا وجود داشته است

en: Integrity error. %(message)s
fa_IR: خطای یکپارچگی داده. %(message)s

en: Invalid time format
fa_IR: قالب زمان اشتباه است

en: Invalid Choice: could not coerce
fa_IR: انتخاب اشتباه

en: Invalid JSON
fa_IR: JSON نامعتبر است

en: Invalid file extension
fa_IR: پسوند فایل غیرمجاز است

en: File "%s" already exists.
fa_IR: فایل "%s" قبلا وجود داشته است

en: There are no items in the table.
fa_IR: هیچ موردی در این جدول وجود ندارد.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
fa_IR: مقدار فیلتر معتبر نیست: %(value)s

en: Record was successfully created.
fa_IR: مدل با موفقیت ساخته شد

en: Record does not exist.
fa_IR: رکورد وجود ندارد.

en: Record was successfully saved.
fa_IR: مدل با موفقیت ذخیره شد

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: خیر

en: between
fa_IR: بین این دو باشد

en: View Record
fa_IR: مشاهده سابقه

en: Edit Record
fa_IR: ویرایش رکورد

en: With selected
fa_IR: با انتخاب شده ها

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Save and Add Another
fa_IR: ذخیره و اضافه یک ردیف جدید

en: Save and Continue Editing
fa_IR: ذخیره و ادامه ویرایش

en: Root
fa_IR: ریشه

en: Sort by %(name)s
fa_IR: مرتب سازی بر اساس %(name)s

en: Rename File
fa_IR: تغییر نام پرونده

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
fa_IR: آیا از حذف محتویات \'%(name)s\' اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
fa_IR: آیا از حذف  \'%(name)s\'اطمینان دارید؟

en: Please select at least one file.
fa_IR: حداقل یک فایل انتخاب کنید

en: List
fa_IR: لیست

en: Create
fa_IR: ایجاد

en: Details
fa_IR: جزییات

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Delete?
fa_IR: حذف؟

en: New
fa_IR: تازه

en: Add
fa_IR: اضافه

en: Add Filter
fa_IR: اضافه کردن فیلتر

en: Export
fa_IR: خروجی گرفتن

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Reset Filters
fa_IR: برگرداندن فیلتر ها به حالت اول

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Create New Record
fa_IR: ایجاد رکورد جدید

en: Select all records
fa_IR: انتخاب همه رکوردها

en: Select record
fa_IR: انتخاب رکورد

en: Please select at least one record.
fa_IR: حداقل یک پوشه انتخاب کنید

en: Are you sure you want to delete this record?
fa_IR: آیا از حذف این موارد اطمینان دارید؟
