flask-admin - en to be_BY translation catalogue (112 entries)

en: Home
be_BY: Галоўная

en: Cli: Invalid command.
be_BY: Cli: хібны загад.

en: File to upload
be_BY: Файл для ладавання

en: File required.
be_BY: Патрабуецца файл.

en: Invalid file type.
be_BY: Хібны тып файлу.

en: Content
be_BY: Змесціва

en: Invalid name
be_BY: Хібная назва

en: Name
be_BY: Назва

en: File "%(name)s" already exists.
be_BY: Файл "%(name)s" ужо йснуе.

en: Permission denied.
be_BY: Бракуе дазволу.

en: File uploading is disabled.
be_BY: Ладаванне файлаў адключанае.

en: Successfully saved file: %(name)s
be_BY: Файл паспяхова захаваны: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
be_BY: Памылка захавання файлу: %(error)s

en: Upload File
be_BY: Заладаваць файл

en: Directory creation is disabled.
be_BY: Стварэнне тэчак адключанае.

en: Successfully created directory: %(directory)s
be_BY: Тэчка паспяхова створаная: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
be_BY: Памылка стварэння тэчкі: %(error)s

en: Create Directory
be_BY: Стварыць тэчку

en: Deletion is disabled.
be_BY: Выдаленне адключанае.

en: Directory deletion is disabled.
be_BY: Выдаленне тэчак адключанае.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
be_BY: Тэчка "%(path)s" паспяхова выдаленая.

en: Failed to delete directory: %(error)s
be_BY: Памылка выдалення тэчкі: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
be_BY: Файл "%(name)s" паспяхова выдалены.

en: Failed to delete file: %(name)s
be_BY: Памылка выдалення файлу: %(name)s

en: Renaming is disabled.
be_BY: Перайменаванне адключанае.

en: Path does not exist.
be_BY: Шлях не йснуе.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
be_BY: Паспяхова змененае імя з "%(src)s" у "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
be_BY: Памылка перайменавання: %(error)s

en: Rename %(name)s
be_BY: Перайменаваць %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
be_BY: Памылка захавання зменаў у %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
be_BY: Змены ў %(name)s паспяхова захаваныя.

en: Error reading %(name)s.
be_BY: Памылка чытання %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
be_BY: Непрадугледжаная памылка падчас чытання з %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
be_BY: Немагчыма рэдагаваць %(name)s.

en: Editing %(path)s
be_BY: Рэдагаванне %(path)s

en: Delete
be_BY: Выдаліць

en: Are you sure you want to delete these files?
be_BY: Вы дакладна хочаце выдаліць гэтыя файлы?

en: File deletion is disabled.
be_BY: Выдаленне файлаў адключанае.

en: Edit
be_BY: Рэдагаваць

en: Cannot operate on non empty directories
be_BY: Дзеянне з непустымі тэчкамі немагчымае

en: equals
be_BY: роўны

en: not equal
be_BY: няроўны

en: contains
be_BY: утрымлівае

en: not contains
be_BY: ня ўтрымлівае

en: greater than
be_BY: большы за

en: smaller than
be_BY: меншы за

en: empty
be_BY: пусты

en: in list
be_BY: у спісе

en: not in list
be_BY: ня ў спісе

en: not between
be_BY: не паміж

en: ObjectId equals
be_BY: ObjectId роўны

en: Failed to get model. %(error)s
be_BY: Памылка атрымання мадэлі. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
be_BY: Памылка стварэння запісу. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
be_BY: Памылка аднаўлення запісу. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
be_BY: Памылка выдалення запісу. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
be_BY: Вы дакладна хочаце выдаліць пазначаныя запісы?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
be_BY[0]: Запіс быў паспяхова выдалены.
be_BY[1]: %(count)s запісы былі паспяхова выдаленыя.
be_BY[2]: %(count)s запісаў было паспяхова выдалена.

en: Failed to delete records. %(error)s
be_BY: Памылка выдалення запісаў. %(error)s

en: Not a valid choice
be_BY: Няслушны выбар

en: Key
be_BY: Ключ

en: Value
be_BY: Значэнне

en: Already exists.
be_BY: Ужо йснуе.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
be_BY[0]: Патрабуецца як найменш %(num)d аб'ект
be_BY[1]: Патрабуецца як найменш %(num)d аб'екты
be_BY[2]: Патрабуецца як найменш %(num)d аб'ектаў

en: Integrity error. %(message)s
be_BY: Памылка цэласнасці. %(message)s

en: Invalid time format
be_BY: Хібны фармат часу

en: Invalid Choice: could not coerce
be_BY: Хібны выбар: немагчыма пераўтварыць тып

en: Invalid JSON
be_BY: Хібны JSON

en: Invalid file extension
be_BY: Хібнае пашырэнне файла

en: File "%s" already exists.
be_BY: Файл "%s" ужо йснуе.

en: There are no items in the table.
be_BY: Няма элементаў ў табліцы.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
be_BY: Хібнае значэнне цэдалю: %(value)s

en: Record was successfully created.
be_BY: Запіс быў паспяхова створаны.

en: Record does not exist.
be_BY: Запіс не йснуе.

en: Record was successfully saved.
be_BY: Запіс быў паспяхова захаваны.

en: Tablib dependency not installed.
be_BY: Неабходны пакунак tablib не ўсталяваны.

en: Export type "%(type)s not supported.
be_BY: Тып экспарта "%(type)s" не падтрымліваецца.

en: Yes
be_BY: Так

en: No
be_BY: Не

en: between
be_BY: паміж

en: View Record
be_BY: Глядзець запіс

en: Edit Record
be_BY: Рэдагаваць запіс

en: Please select model
be_BY: Выберыце, калі ласка, мадэль

en: With selected
be_BY: З выбранымі

en: Save
be_BY: Захаваць

en: Cancel
be_BY: Скасаваць

en: Save and Add Another
be_BY: Захаваць і дадаць іншы

en: Save and Continue Editing
be_BY: Захаваць і працягнуць рэдагаванне

en: Root
be_BY: Корань

en: Sort by %(name)s
be_BY: Сартаваць па %(name)s

en: Rename File
be_BY: Перайменаваць файл

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
be_BY: Вы дакладна жадаеце выдаліць \'%(name)s\' рэкурсіўна?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
be_BY: Вы дакладна жадаеце выдаліць \'%(name)s\'?

en: Size
be_BY: Памер

en: Please select at least one file.
be_BY: Выберыце, калі ласка, як найменш адзін файл.

en: List
be_BY: Спіс

en: Create
be_BY: Стварыць

en: Details
be_BY: Падрабязнасці

en: Filter
be_BY: Цэдаль

en: Delete?
be_BY: Выдаліць?

en: New
be_BY: Новы

en: Add
be_BY: Дадаць

en: Add Filter
be_BY: Дадаць цэдаль

en: Export
be_BY: Экспарт

en: Apply
be_BY: Ужыць

en: Reset Filters
be_BY: Скасаваць цэдалі

en: Search
be_BY: Пошук

en: items
be_BY: элементы

en: Create New Record
be_BY: Стварыць новы запіс

en: Select all records
be_BY: Выбраць усе запісы

en: Select record
be_BY: Выбраць запіс

en: Please select at least one record.
be_BY: Выберыце, калі ласка, як найменш адзін запіс.

en: Are you sure you want to delete this record?
be_BY: Вы дакладна жадаеце выдаліць гэты запіс?
