flask-admin - en to he_IL translation catalogue (97 entries)

en: Home
he_IL: הבית

en: Cli: Invalid command.
he_IL: Cli: פקודה לא חוקית.

en: File to upload
he_IL: קובץ לטעינה

en: File required.
he_IL: קובץ הדרוש.

en: Invalid file type.
he_IL: סוג קובץ לא חוקי.

en: Content
he_IL: תוכן

en: Invalid name
he_IL: שם לא חוקי

en: Name
he_IL: שם

en: File "%(name)s" already exists.
he_IL: קובץ "%(name)s" כבר קיים.

en: Permission denied.
he_IL: . נדחית.

en: File uploading is disabled.
he_IL: העלאת קובץ אינו זמין.

en: Successfully saved file: %(name)s
he_IL: הקובץ שנשמר בהצלחה: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
he_IL: שמירת הקובץ נכשלה: %(error)s

en: Upload File
he_IL: העלאת קובץ

en: Directory creation is disabled.
he_IL: מדריך יצירה אינו זמין.

en: Successfully created directory: %(directory)s
he_IL: מדריך שנוצרו בהצלחה: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
he_IL: יצירת ספריה נכשלה: %(error)s

en: Create Directory
he_IL: ליצור ספריה

en: Deletion is disabled.
he_IL: מחיקה אינה זמינה.

en: Directory deletion is disabled.
he_IL: מדריך המחיקה אינה זמינה.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
he_IL: מדריך "%(path)s" נמחק בהצלחה.

en: Failed to delete directory: %(error)s
he_IL: מחיקת ספריה נכשלה: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
he_IL: קובץ "%(name)s" נמחק בהצלחה.

en: Failed to delete file: %(name)s
he_IL: מחיקת הקובץ נכשלה: %(name)s

en: Renaming is disabled.
he_IL: שינוי שם אינו זמין.

en: Path does not exist.
he_IL: הנתיב אינו קיים.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
he_IL: בהצלחה ששמם "%(src)s" ל "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
he_IL: לא ניתן לשנות שם: %(error)s

en: Rename %(name)s
he_IL: שינוי שם %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
he_IL: שגיאה בעת שמירת שינויים %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
he_IL: שינויים %(name)s שנשמרו בהצלחה.

en: Error reading %(name)s.
he_IL: שגיאה בקריאה %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
he_IL: שגיאה לא צפויה במהלך הקריאה מתוך %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
he_IL: לא ניתן לערוך %(name)s.

en: Editing %(path)s
he_IL: עריכת %(path)s

en: Delete
he_IL: מחק

en: Are you sure you want to delete these files?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבצים הללו?

en: File deletion is disabled.
he_IL: מחיקת קבצים אינו זמין.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: equals
he_IL: שווה ל-

en: not equal
he_IL: לא שווה

en: contains
he_IL: מכיל

en: not contains
he_IL: לא מכיל

en: greater than
he_IL: גדול מ-

en: smaller than
he_IL: קטן יותר

en: empty
he_IL: ריק

en: in list
he_IL: ברשימה

en: not in list
he_IL: לא ברשימה

en: not between
he_IL: לא בין

en: Failed to get model. %(error)s
he_IL: מודל נכשלה. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
he_IL: יצירת רשומה נכשלה. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
he_IL: יצירת רשומה נכשלה. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
he_IL: לא ניתן למחוק רשומה. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרשומות שנבחרו?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
he_IL[0]: שיא נמחק בהצלחה.
he_IL[1]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.
he_IL[2]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.
he_IL[3]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.

en: Failed to delete records. %(error)s
he_IL: לא ניתן למחוק רשומה. %(error)s

en: Not a valid choice
he_IL: לא אפשרו

en: Already exists.
he_IL: כבר קיים.

en: Integrity error. %(message)s
he_IL: שגיאה שלמות. %(message)s

en: Invalid time format
he_IL: תבנית השעה לא חוקי

en: Invalid Choice: could not coerce
he_IL: בחירה לא חוקית: לא יכול לאלץ

en: Invalid JSON
he_IL: JSON לא חוקי

en: Invalid file extension
he_IL: סיומת קובץ לא חוקי

en: File "%s" already exists.
he_IL: קובץ "%s" כבר קיים.

en: There are no items in the table.
he_IL: לא קיימים פריטים בטבלה.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
he_IL: ערך לא חוקי מסנן: %(value)s

en: Record was successfully created.
he_IL: הרשומה נוצרה בהצלחה.

en: Record does not exist.
he_IL: רשומה אינה קיימת.

en: Record was successfully saved.
he_IL: הרשומה נשמרה בהצלחה.

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: between
he_IL: לא

en: View Record
he_IL: רשומת התצוגה

en: Edit Record
he_IL: לערוך רשומה

en: With selected
he_IL: עם נבחרת

en: Save
he_IL: שמור

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Root
he_IL: שורש

en: Sort by %(name)s
he_IL: מיין לפי %(name)s

en: Rename File
he_IL: שינוי שם של קובץ

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את \'%(name)s\' באופן רקורסיבי?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
he_IL: נא בחר קובץ אחד לפחות.

en: List
he_IL: הרשימה

en: Create
he_IL: צור

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Delete?
he_IL: מחק?

en: Add
he_IL: להוסיף

en: Add Filter
he_IL: להוסיף מסנן

en: Apply
he_IL: החל

en: Reset Filters
he_IL: איפוס מסננים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Create New Record
he_IL: יצירת רשומה חדשה

en: Select all records
he_IL: בחר כל הרשומות

en: Select record
he_IL: בחר רשומה

en: Please select at least one record.
he_IL: נא בחר רשומה אחת לפחות.

en: Are you sure you want to delete this record?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק רשומה זו?
