flask-admin - en to hu_HU translation catalogue (103 entries)

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Cli: Invalid command.
hu_HU: CLI: Érvénytelen parancs.

en: File to upload
hu_HU: Feltöltendő fájl

en: File required.
hu_HU: Fájl szükséges.

en: Invalid file type.
hu_HU: Érvénytelen fájltípus.

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Invalid name
hu_HU: Érvénytelen név

en: Name
hu_HU: Név

en: File "%(name)s" already exists.
hu_HU: "%(name)s" fájl már létezik.

en: Permission denied.
hu_HU: Engedély megtagadva.

en: File uploading is disabled.
hu_HU: Fájl feltöltése le van tiltva.

en: Successfully saved file: %(name)s
hu_HU: Sikeresen mentett fájl: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
hu_HU: Nem sikerült menteni a fájlt: %(error)s

en: Upload File
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Directory creation is disabled.
hu_HU: Könyvtár létrehozása le van tiltva.

en: Successfully created directory: %(directory)s
hu_HU: Sikeresen létrehozott könyvtár: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a könyvtár: %(error)s

en: Create Directory
hu_HU: Könyvtár létrehozása

en: Deletion is disabled.
hu_HU: Törlés le van tiltva.

en: Directory deletion is disabled.
hu_HU: Könyvtár törlése le van tiltva.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
hu_HU: A "%(path)s" könyvtár sikeresen törölve.

en: Failed to delete directory: %(error)s
hu_HU: Nem sikerült törölni a könyvtárat: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
hu_HU: Sikeresen törölte a fájl "%(name)s".

en: Failed to delete file: %(name)s
hu_HU: Nem sikerült törölni a fájlt: %(name)s

en: Renaming is disabled.
hu_HU: Átnevezése le van tiltva.

en: Path does not exist.
hu_HU: Elérési út nem létezik.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
hu_HU: Sikeresen átnevezve "%(src)s", "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
hu_HU: Nem sikerült átnevezni a: %(error)s

en: Rename %(name)s
hu_HU: Nevezze át a %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
hu_HU: Hiba a módosítások mentése a %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
hu_HU: Módosítások mentése sikeres %(name)s.

en: Error reading %(name)s.
hu_HU: Hiba olvasó %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
hu_HU: Váratlan hiba a következő olvasásakor, a %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
hu_HU: Nem lehet szerkeszteni a %(name)s.

en: Editing %(path)s
hu_HU: %(path)s szerkesztése

en: Delete
hu_HU: Törlése

en: Are you sure you want to delete these files?
hu_HU: Biztosan törli ezeket a fájlokat?

en: File deletion is disabled.
hu_HU: Fájltörlés le van tiltva.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztése

en: equals
hu_HU: egyenlő

en: not equal
hu_HU: nem egyenlő

en: contains
hu_HU: tartalmaz

en: not contains
hu_HU: nem tartalmaz

en: greater than
hu_HU: nagyobb, mint

en: smaller than
hu_HU: kisebb, mint

en: empty
hu_HU: üres

en: in list
hu_HU: a lista

en: not in list
hu_HU: listán nem szereplő

en: not between
hu_HU: nem között

en: Failed to get model. %(error)s
hu_HU: Nem sikerült lekérni a modell. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a rekord. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a rekord. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
hu_HU: Nem sikerült törölni a rekordot. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
hu_HU: Biztosan törli a kijelölt rekordokat?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
hu_HU[0]: Rekord törlésének sikerességét.
hu_HU[1]: %(count)s rekordok törlése sikeres volt.

en: Failed to delete records. %(error)s
hu_HU: Nem sikerült törölni a rekordot. %(error)s

en: Not a valid choice
hu_HU: Nem egy érvényes választás

en: Already exists.
hu_HU: Már létezik.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
hu_HU[0]: Legalább %(num)d tétel szükség
hu_HU[1]: Legalább %(num)d elemek szükségesek

en: Integrity error. %(message)s
hu_HU: Integritási hiba. %(message)s

en: Invalid time format
hu_HU: Érvénytelen időformátum

en: Invalid Choice: could not coerce
hu_HU: Érvénytelen időformátum

en: Invalid JSON
hu_HU: Érvénytelen JSON

en: Invalid file extension
hu_HU: Érvénytelen fájlkiterjesztés

en: File "%s" already exists.
hu_HU: "%s" fájl már létezik.

en: There are no items in the table.
hu_HU: Vannak olyan cikkek, a táblázatban.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
hu_HU: Érvénytelen szűrőérték: %(value)s

en: Record was successfully created.
hu_HU: Rekord létrehozása sikeresen megtörtént.

en: Record does not exist.
hu_HU: Nem létezik rekord.

en: Record was successfully saved.
hu_HU: Rekord mentése sikeres.

en: Yes
hu_HU: igen

en: No
hu_HU: nem

en: between
hu_HU: között

en: View Record
hu_HU: Bejegyzések

en: Edit Record
hu_HU: -Rekord Szerkesztése

en: With selected
hu_HU: A kiválasztott

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Save and Add Another
hu_HU: Mentés és új hozzáadása

en: Save and Continue Editing
hu_HU: Mentés és szerkesztés folytatása

en: Root
hu_HU: Gyökér

en: Sort by %(name)s
hu_HU: %(name)s rendezés

en: Rename File
hu_HU: Fájl átnevezése

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
hu_HU: Biztos, hogy törli a \'%(name)s\' rekurzív?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
hu_HU: Biztos, hogy törli a \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
hu_HU: Jelöljön ki legalább egy fájlt.

en: List
hu_HU: Lista

en: Create
hu_HU: Létrehozása

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Delete?
hu_HU: Törlése?

en: New
hu_HU: Új

en: Add
hu_HU: Add hozzá

en: Add Filter
hu_HU: Szűrő hozzáadása

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Apply
hu_HU: Alkalmazása

en: Reset Filters
hu_HU: Reset szűrők

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Create New Record
hu_HU: Új Rekord Létrehozása

en: Select all records
hu_HU: Válassza az összes rekord

en: Select record
hu_HU: Rekord kijelölése

en: Please select at least one record.
hu_HU: Jelöljön ki legalább egy bejegyzést.

en: Are you sure you want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rekordot?
