flask-admin - en to nl_NL translation catalogue (103 entries)

en: Home
nl_NL: Thuis

en: Cli: Invalid command.
nl_NL: Cli: Ongeldige opdracht.

en: File to upload
nl_NL: Bestand om te uploaden

en: File required.
nl_NL: Bestand nodig.

en: Invalid file type.
nl_NL: Ongeldig bestandstype.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Invalid name
nl_NL: Ongeldige naam

en: Name
nl_NL: Naam

en: File "%(name)s" already exists.
nl_NL: Er bestaat al een bestand "%(name)s".

en: Permission denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: File uploading is disabled.
nl_NL: Bestanden uploaden is uitgeschakeld.

en: Successfully saved file: %(name)s
nl_NL: Bestand succesvol opgeslagen: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
nl_NL: Opslaan van bestand mislukt: %(error)s

en: Upload File
nl_NL: Bestand uploaden

en: Directory creation is disabled.
nl_NL: Mappen maken is uitgeschakeld.

en: Successfully created directory: %(directory)s
nl_NL: Map succesvol aangemaakt: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
nl_NL: Map maken is mislukt: %(error)s

en: Create Directory
nl_NL: Map maken

en: Deletion is disabled.
nl_NL: Verwijderen is uitgeschakeld.

en: Directory deletion is disabled.
nl_NL: Mappen verwijderen is uitgeschakeld.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
nl_NL: Map "%(path)s" is succesvol verwijderd.

en: Failed to delete directory: %(error)s
nl_NL: Fout bij het verwijderen van de map: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
nl_NL: Bestand "%(name)s" is succesvol verwijderd.

en: Failed to delete file: %(name)s
nl_NL: Fout bij het verwijderen van bestand: %(name)s

en: Renaming is disabled.
nl_NL: Namen wijzigen is uitgeschakeld.

en: Path does not exist.
nl_NL: Pad bestaat niet.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
nl_NL: Naam succesvol gewijzigd van "%(src)s" naar "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
nl_NL: Naam wijzigen mislukt: %(error)s

en: Rename %(name)s
nl_NL: %(name)s van naam veranderen

en: Error saving changes to %(name)s.
nl_NL: Fout bij het opslaan van wijzigingen in %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
nl_NL: Wijzigingen in %(name)s zijn opgeslagen.

en: Error reading %(name)s.
nl_NL: Fout bij het lezen van %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
nl_NL: Onverwachte fout bij het lezen van %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
nl_NL: %(name)s kan niet bewerkt worden.

en: Editing %(path)s
nl_NL: %(path)s bewerken

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete these files?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: File deletion is disabled.
nl_NL: Het verwijderen van bestanden is uitgeschakeld.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Cannot operate on non empty directories
nl_NL: Operatie kan alleen worden uitgevoerd op lege mappen

en: equals
nl_NL: gelijk

en: not equal
nl_NL: niet gelijk

en: contains
nl_NL: bevat

en: not contains
nl_NL: bevat niet

en: greater than
nl_NL: groter dan

en: smaller than
nl_NL: kleiner dan

en: empty
nl_NL: leeg

en: in list
nl_NL: in lijst

en: not in list
nl_NL: niet in lijst

en: not between
nl_NL: niet tussen

en: Failed to get model. %(error)s
nl_NL: Fout bij het ophalen van model. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
nl_NL: Is mislukt om record te maken. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
nl_NL: Is mislukt om record te maken. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
nl_NL: Fout bij het verwijderen van de record. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van geselecteerde records?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
nl_NL[0]: Record is met succes verwijderd.
nl_NL[1]: %(count)s records zijn met succes verwijderd.

en: Failed to delete records. %(error)s
nl_NL: Fout bij het verwijderen van de record. %(error)s

en: Not a valid choice
nl_NL: Niet een geldige keuze

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Already exists.
nl_NL: Er bestaat al.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
nl_NL[0]: Ten minste %(num)d item is vereist
nl_NL[1]: Ten minste %(num)d item is vereist

en: Integrity error. %(message)s
nl_NL: Integriteit fout. %(message)s

en: Invalid time format
nl_NL: Ongeldige tijdnotatie

en: Invalid Choice: could not coerce
nl_NL: Ongeldige keuze: kon niet dwingen

en: Invalid JSON
nl_NL: Ongeldige JSON

en: Invalid file extension
nl_NL: Ongeldige bestanden met de extensie

en: File "%s" already exists.
nl_NL: Er bestaat al een bestand "%s".

en: There are no items in the table.
nl_NL: Er zijn geen objecten in de tabel.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
nl_NL: Ongeldige filterwaarde: %(value)s

en: Record was successfully created.
nl_NL: Record is met succes gemaakt.

en: Record does not exist.
nl_NL: Record bestaat niet.

en: Record was successfully saved.
nl_NL: Record is met succes opgeslagen.

en: Tablib dependency not installed.
nl_NL: Talbib dependency is niet geïnstalleerd.

en: Export type "%(type)s not supported.
nl_NL: Exporteren naar type %(type)s wordt niet ondersteund.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: between
nl_NL: tussen

en: View Record
nl_NL: Weergave Record

en: Edit Record
nl_NL: Een Record Bewerken

en: With selected
nl_NL: Met geselecteerd

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Save and Add Another
nl_NL: Opslaan en nog een item toevoegen

en: Save and Continue Editing
nl_NL: Opslaan en blijven bewerken

en: Sort by %(name)s
nl_NL: Sorteren op %(name)s

en: Rename File
nl_NL: Bestand Hernoemen

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van \'%(name)s\' recursief?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
nl_NL: Selecteer ten minste één bestand.

en: List
nl_NL: Lijst

en: Create
nl_NL: Maken

en: Delete?
nl_NL: Verwijderen?

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Filter
nl_NL: Filter toevoegen

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Apply
nl_NL: Toepassing

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Create New Record
nl_NL: Nieuwe Record Maken

en: Select all records
nl_NL: Alle records selecteren

en: Select record
nl_NL: Record selecteren

en: Please select at least one record.
nl_NL: Selecteer ten minste één record.

en: Are you sure you want to delete this record?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van deze record?
