flask-admin - en to no_NO translation catalogue (96 entries)

en: Home
no_NO: Hjem

en: Cli: Invalid command.
no_NO: CLI: Ugyldig kommando.

en: File to upload
no_NO: Fil for opplasting

en: File required.
no_NO: Fil er nødvendig.

en: Invalid file type.
no_NO: Ugyldig filtype.

en: Content
no_NO: Innhold

en: Invalid name
no_NO: Ugyldig navn

en: Name
no_NO: navn

en: File "%(name)s" already exists.
no_NO: Filen "%(name)s" finnes allerede.

en: Permission denied.
no_NO: Tillatelse nektet.

en: File uploading is disabled.
no_NO: Filopplasting er deaktivert.

en: Successfully saved file: %(name)s
no_NO: Lagret fil: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
no_NO: Kan ikke lagre fil: %(error)s

en: Upload File
no_NO: Filopplasting

en: Directory creation is disabled.
no_NO: Opprettelse av mappe er deaktivert.

en: Successfully created directory: %(directory)s
no_NO: Opprettet mappen: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
no_NO: Kan ikke opprette mappe: %(error)s

en: Create Directory
no_NO: Opprett mappe

en: Deletion is disabled.
no_NO: Sletting er deaktivert.

en: Directory deletion is disabled.
no_NO: Sletting av mapper er deaktivert.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
no_NO: Mappen "%(path)s" ble slettet.

en: Failed to delete directory: %(error)s
no_NO: Kan ikke slette mappen: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
no_NO: Filen "%(name)s" ble slettet.

en: Failed to delete file: %(name)s
no_NO: Kan ikke slette fil: %(name)s

en: Renaming is disabled.
no_NO: Bytte av navn er deaktivert.

en: Path does not exist.
no_NO: Banen finnes ikke.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
no_NO: Endret navn fra "%(src)s" til "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
no_NO: Kan ikke gi nytt navn: %(error)s

en: Rename %(name)s
no_NO: Endre %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
no_NO: Feil ved lagring av endringer i %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
no_NO: Endringer i %(name)s lagret.

en: Error reading %(name)s.
no_NO: Feil i lesing av %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
no_NO: Uventet feil under lesing fra %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
no_NO: Kan ikke redigere %(name)s.

en: Editing %(path)s
no_NO: Redigerer %(path)s

en: Delete
no_NO: Slett

en: Are you sure you want to delete these files?
no_NO: Er du sikker på at du vil slette disse filene?

en: File deletion is disabled.
no_NO: Sletting av filer er deaktivert.

en: Edit
no_NO: Rediger

en: equals
no_NO: er lik

en: not equal
no_NO: ikke lik

en: contains
no_NO: inneholder

en: not contains
no_NO: inneholder ikke

en: greater than
no_NO: større enn

en: smaller than
no_NO: mindre enn

en: empty
no_NO: Tom

en: in list
no_NO: i listen

en: not in list
no_NO: ikke i listen

en: not between
no_NO: ikke mellom

en: Failed to get model. %(error)s
no_NO: Kan ikke hente modell. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
no_NO: Kan ikke opprette posten. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
no_NO: Kan ikke opprette posten. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
no_NO: Kan ikke slette posten. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
no_NO: Er du sikker på at du vil slette valgte oppføringer?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
no_NO[0]: Posten ble slettet.
no_NO[1]: %(count)s poster ble slettet.

en: Failed to delete records. %(error)s
no_NO: Kan ikke slette posten(e). %(error)s

en: Not a valid choice
no_NO: Ikke et gyldig valg

en: Already exists.
no_NO: Finnes allerede.

en: Integrity error. %(message)s
no_NO: Integritets feil. %(message)s

en: Invalid time format
no_NO: Ugyldig tidsformat

en: Invalid Choice: could not coerce
no_NO: Ugyldig valg: kan ikke tvinge

en: Invalid JSON
no_NO: Ugyldig JSON

en: Invalid file extension
no_NO: Ugyldig filtype

en: File "%s" already exists.
no_NO: Filen "%s" finnes allerede.

en: There are no items in the table.
no_NO: Det finnes ingen elementer i tabellen.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
no_NO: Ugyldig filterverdi: %(value)s

en: Record was successfully created.
no_NO: Posten ble opprettet.

en: Record does not exist.
no_NO: Post finnes ikke.

en: Record was successfully saved.
no_NO: Oppføringen ble lagret.

en: Yes
no_NO: ja

en: No
no_NO: nei

en: between
no_NO: mellom

en: View Record
no_NO: Vis posten

en: Edit Record
no_NO: Rediger Post

en: With selected
no_NO: Med utvalgte

en: Save
no_NO: Lagre

en: Cancel
no_NO: Avbryt

en: Root
no_NO: Rot

en: Sort by %(name)s
no_NO: Sorter etter %(name)s

en: Rename File
no_NO: Gi Filen Nytt Navn

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
no_NO: Er du sikker på at du vil slette \'%(name)s\' rekursivt?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
no_NO: Er du sikker på at du vil slette \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
no_NO: Velg minst én fil.

en: List
no_NO: Liste

en: Create
no_NO: Opprett

en: Delete?
no_NO: Slette?

en: Add
no_NO: Legge til

en: Add Filter
no_NO: Legg til Filter

en: Apply
no_NO: Bruk

en: Reset Filters
no_NO: Tilbakestille filtre

en: Search
no_NO: Søk

en: Create New Record
no_NO: Opprette Ny Post

en: Select all records
no_NO: Velg alle poster

en: Select record
no_NO: Velg post

en: Please select at least one record.
no_NO: Velg minst én post.

en: Are you sure you want to delete this record?
no_NO: Er du sikker på at du vil slette denne posten?
