flask-admin - en to sk_SK translation catalogue (107 entries)

en: Home
sk_SK: Domov

en: Cli: Invalid command.
sk_SK: CLI: Neplatný príkaz.

en: File to upload
sk_SK: Súbor na nahranie

en: File required.
sk_SK: Súbor je požadovaný.

en: Invalid file type.
sk_SK: Nesprávny formát súboru.

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Invalid name
sk_SK: Nesprávny názov

en: Name
sk_SK: Názov

en: File "%(name)s" already exists.
sk_SK: Súbor s názvom "%(name)s" už existuje.

en: Permission denied.
sk_SK: Nepovolený prístup.

en: File uploading is disabled.
sk_SK: Nahrávanie súborov nie je povolené.

en: Successfully saved file: %(name)s
sk_SK: Súbor s názvom %(name)s bol úspešne uložený

en: Failed to save file: %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa uložiť súbor: %(error)s

en: Upload File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Directory creation is disabled.
sk_SK: Vytváranie adresárov je zakázané.

en: Successfully created directory: %(directory)s
sk_SK: Adresár: %(directory)s bol úspešne vytvorený

en: Failed to create directory: %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť adresár: %(error)s

en: Create Directory
sk_SK: Vytvoriť adresár

en: Deletion is disabled.
sk_SK: Mazanie je zakázané.

en: Directory deletion is disabled.
sk_SK: Mazanie adresárov je zakázané.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
sk_SK: Adresár "%(path)s" bol úspešne odstránený.

en: Failed to delete directory: %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť adresár: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
sk_SK: Súbor s názvom "%(name)s" bol úspešne odstránený.

en: Failed to delete file: %(name)s
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť súbor: %(name)s

en: Renaming is disabled.
sk_SK: Premenovanie je zakázané.

en: Path does not exist.
sk_SK: Cesta k súboru neexistuje.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
sk_SK: Úspešne premenované z "%(src)s" na "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa premenovať: %(error)s

en: Rename %(name)s
sk_SK: Premenovať %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
sk_SK: Chyba pri ukladaní zmien do %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
sk_SK: Zmeny %(name)s boli úspešne uložené.

en: Error reading %(name)s.
sk_SK: Chyba pri čítaní %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
sk_SK: Neočakávaná chyba pri čítaní z %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
sk_SK: %(name)s sa nedá upraviť.

en: Editing %(path)s
sk_SK: Editovať %(path)s

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Are you sure you want to delete these files?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tieto súbory?

en: File deletion is disabled.
sk_SK: Mazanie súborov je zakázané.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Cannot operate on non empty directories
sk_SK: Nedá sa pracovať s prázdnymi adresármi

en: equals
sk_SK: rovná sa

en: not equal
sk_SK: nerovná sa

en: contains
sk_SK: obsahuje

en: not contains
sk_SK: neobsahuje

en: greater than
sk_SK: viac než

en: smaller than
sk_SK: menej než

en: empty
sk_SK: prázdne

en: in list
sk_SK: v zozname

en: not in list
sk_SK: nie je v zozname

en: not between
sk_SK: nie je medzi

en: Failed to get model. %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa získať model. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť záznam. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa aktualizovať záznam. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť záznam. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť vybrané záznamy?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
sk_SK[0]: Záznam bol úspešne odstránený.
sk_SK[1]: %(count)s záznamy boli úspešne odstránené.
sk_SK[2]: %(count)s záznamov bolo úspešne odstránených.

en: Failed to delete records. %(error)s
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť záznam. %(error)s

en: Not a valid choice
sk_SK: Nie je platným výberom

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Already exists.
sk_SK: Už existuje.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
sk_SK[0]: Minimálne %(num)d položka je povinná
sk_SK[1]: Minimálne %(num)d položka je povinná
sk_SK[2]: Minimálne %(num)d položky sú povinné

en: Integrity error. %(message)s
sk_SK: Chyba integrity. %(message)s

en: Invalid time format
sk_SK: Nesprávny formátu času

en: Invalid Choice: could not coerce
sk_SK: Neplatný výber: Nepodarilo sa vynútiť konverziu

en: Invalid JSON
sk_SK: Neplatný JSON

en: Invalid file extension
sk_SK: Neplatná prípona súboru

en: File "%s" already exists.
sk_SK: Súbor s názvom "%s" už existuje.

en: There are no items in the table.
sk_SK: Neexistujú žiadne položky v tabuľke.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
sk_SK: Nesprávna hodnota filtra: %(value)s

en: Record was successfully created.
sk_SK: Záznam bol úspešne vytvorený.

en: Record does not exist.
sk_SK: Záznam neexistuje.

en: Record was successfully saved.
sk_SK: Záznam bol úspešne uložený.

en: Tablib dependency not installed.
sk_SK: Tablib závislosti nie sú nainštalované.

en: Export type "%(type)s not supported.
sk_SK: Typ exportu "%(type)s nie je podporovaný.

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: between
sk_SK: medzi

en: View Record
sk_SK: Zobrazenie záznamu

en: Edit Record
sk_SK: Upraviť záznam

en: With selected
sk_SK: S vybranými

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Cancel
sk_SK: Storno

en: Save and Add Another
sk_SK: Uložiť a pridať ďalšie

en: Save and Continue Editing
sk_SK: Uložiť a pokračovať v úpravách

en: Root
sk_SK: Hlavný

en: Sort by %(name)s
sk_SK: Podľa %(name)s

en: Rename File
sk_SK: Premenovať súbor

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť \'%(name)s\' rekurzívne?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jeden súbor.

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Delete?
sk_SK: Odstrániť?

en: New
sk_SK: Nový

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Filter
sk_SK: Pridať filter

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Apply
sk_SK: Aplikovať

en: Reset Filters
sk_SK: Odstrániť filtre

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Create New Record
sk_SK: Vytvoriť nový záznam

en: Select all records
sk_SK: Vybrať všetky záznamy

en: Select record
sk_SK: Vyberte záznam

en: Please select at least one record.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jeden záznam.

en: Are you sure you want to delete this record?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento záznam?
