flask-admin - en to uk_UA translation catalogue (109 entries)

en: Home
uk_UA: Головна

en: Cli: Invalid command.
uk_UA: CLI: Неприпустима команда.

en: File to upload
uk_UA: Файл для завантаження

en: File required.
uk_UA: Файл, необхідний.

en: Invalid file type.
uk_UA: Тип файлу неприпустимий.

en: Content
uk_UA: Зміст

en: Invalid name
uk_UA: Неприпустиме ім'я

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: File "%(name)s" already exists.
uk_UA: Файл "%(name)s" вже існує.

en: Permission denied.
uk_UA: Доступ заборонено.

en: File uploading is disabled.
uk_UA: Завантаження файлу буде вимкнуто.

en: Successfully saved file: %(name)s
uk_UA: Успішно збереженого файлу: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
uk_UA: Не вдалося зберегти файл: %(error)s

en: Upload File
uk_UA: Завантажте файл

en: Directory creation is disabled.
uk_UA: Створення каталогів вимикається.

en: Successfully created directory: %(directory)s
uk_UA: Успішно витягтий: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
uk_UA: Не вдалося створити каталог: %(error)s

en: Create Directory
uk_UA: Створіть каталог

en: Deletion is disabled.
uk_UA: Видалення вимкнуто.

en: Directory deletion is disabled.
uk_UA: Видалення каталогів вимикається.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
uk_UA: Довідник "%(path)s" було успішно вилучено.

en: Failed to delete directory: %(error)s
uk_UA: Не вдалося видалити каталогу: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
uk_UA: Файл «%(name)s» успішно видалено.

en: Failed to delete file: %(name)s
uk_UA: Не вдалося видалити файл: %(name)s

en: Renaming is disabled.
uk_UA: Перейменування вимкнуто.

en: Path does not exist.
uk_UA: Шлях не існує.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
uk_UA: Успішно перейменовано "%(src)s" до "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
uk_UA: Не вдалося перейменувати: %(error)s

en: Rename %(name)s
uk_UA: Перейменувати %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
uk_UA: Помилка під час збереження змін до %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
uk_UA: Зміни, внесені до %(name)s успішно збережено.

en: Error reading %(name)s.
uk_UA: %(name)s помилка читання.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
uk_UA: Неочікувана помилка під час читання %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
uk_UA: Не можна редагувати %(name)s.

en: Editing %(path)s
uk_UA: Редагування %(path)s

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Are you sure you want to delete these files?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити ці файли?

en: File deletion is disabled.
uk_UA: Видалення файлів вимкнуто.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Cannot operate on non empty directories
uk_UA: Не можу працювати с непорожніми директоріями

en: equals
uk_UA: дорівнює

en: not equal
uk_UA: не дорівнює

en: contains
uk_UA: містить

en: not contains
uk_UA: не містить

en: greater than
uk_UA: більше, ніж

en: smaller than
uk_UA: менше, ніж

en: empty
uk_UA: порожній

en: in list
uk_UA: у списку

en: not in list
uk_UA: немає у списку

en: not between
uk_UA: не між

en: Failed to get model. %(error)s
uk_UA: Не вдалося отримати моделі. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
uk_UA: Не вдалося створити запис. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
uk_UA: Не вдалося створити запис. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
uk_UA: Не вдалося видалити запис. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити вибрані записи?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
uk_UA[0]: Запис успішно вилучено.
uk_UA[1]: %(count)s records були успішно вилучено.
uk_UA[2]: %(count)s records були успішно вилучено.

en: Failed to delete records. %(error)s
uk_UA: Не вдалося видалити запис. %(error)s

en: Not a valid choice
uk_UA: Не дійсний вибір

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Value
uk_UA: Значення

en: Already exists.
uk_UA: Уже існує.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
uk_UA[0]: Принаймні %(num)d елемент є обов'язковим
uk_UA[1]: Принаймні %(num)d елемента є обов'язковими
uk_UA[2]: Принаймні %(num)d елементів є обов'язковими

en: Integrity error. %(message)s
uk_UA: Цілісність помилка. %(message)s

en: Invalid time format
uk_UA: Неприпустимий час формат

en: Invalid Choice: could not coerce
uk_UA: Неправильний вибір: не вдалося звести

en: Invalid JSON
uk_UA: Неприпустимий JSON

en: Invalid file extension
uk_UA: Неприпустиме розширення

en: File "%s" already exists.
uk_UA: Файл "%s" вже існує.

en: There are no items in the table.
uk_UA: Нема записів у таблиці.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
uk_UA: Неприпустиме значення фільтру: %(value)s

en: Record was successfully created.
uk_UA: Запис створено.

en: Record does not exist.
uk_UA: Запис не існує.

en: Record was successfully saved.
uk_UA: Запис успішно збережено.

en: Tablib dependency not installed.
uk_UA: Tablib залежність не інстальовано.

en: Export type "%(type)s not supported.
uk_UA: Експорт "%(type)s типу не підтримується.

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: between
uk_UA: між

en: View Record
uk_UA: Перегляд запису

en: Edit Record
uk_UA: Редагування запису

en: Please select model
uk_UA: Будь ласка, оберіть модель

en: With selected
uk_UA: З вибраних

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Cancel
uk_UA: "Скасувати"

en: Save and Add Another
uk_UA: Зберегти й додати інший

en: Save and Continue Editing
uk_UA: Зберегти та продовжити редагування

en: Root
uk_UA: Корінь

en: Sort by %(name)s
uk_UA: Сортувати за %(name)s

en: Rename File
uk_UA: Перейменування файлу

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити \'%(name)s\' рекурсивно?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні один файл.

en: List
uk_UA: Список

en: Create
uk_UA: Створити

en: Details
uk_UA: Детальніше

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Delete?
uk_UA: Видалити?

en: New
uk_UA: Новий

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Filter
uk_UA: Додати фільтр

en: Export
uk_UA: Зберегти

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Reset Filters
uk_UA: Скинути фільтри

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Create New Record
uk_UA: Створіть новий запис

en: Select all records
uk_UA: Виберіть усі записи

en: Select record
uk_UA: Виберіть запис

en: Please select at least one record.
uk_UA: Будь ласка, оберіть хоча б один запис.

en: Are you sure you want to delete this record?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити цей запис?
